
Ігрова фігурка FUNKO POP! DELUXE серії "THE LAST RONIN" — The Last Ronin
1 745 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83513
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! у вигляді улюбленого героя стане чудовим подарунком для колекціонера!
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 17.4 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 16.5 см |
| Висота в упаковці | 20.32 см |
| Ширина (без паковання) | 10.5 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴
