
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "ROCKS" - Майкл Джексон
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72591
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Rocks» - МАЙКЛ ДЖЕКСОН (THRILLER) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників короля поп-музики Майкла Джексона. У 2009 році Thriller став першим кліпом, який занесено до Національного реєстру фільмів США. Його визнано найвдалішим музичним відео за всю історію людства.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9,3 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , , Знаменистості, Колекційні фігурки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴

