
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "NBA: Chicago Bulls" - Денніс Родман
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55216
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «NBA: Chicago Bulls» - ДЕННІС РОДМАН стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників баксетболу. Денніс Родман — це епатажний «Король підбирань» та незамінний майстер захисту Chicago Bulls. Він відігравав роль справжнього «енерджайзера», який міг вивести з рівноваги будь-якого суперника. Цікаво, що Родман прославився не лише рекордами, а й своїм диким стилем: він постійно змінював колір волосся та міг посеред сезону чкурнути у Лас-Вегас на вечірку, щоб «перезарядити батарейки». Його нестримна енергія та залізний характер допомогли «Бикам» здобути три чемпіонські титули поспіль, зробивши його живою легендою баскетболу.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати і емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 10,2 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , , Знаменистості, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴



