
Ігрова фігурка FUNKO POP! RIDESсерії "Game of Thrones: House of the Dragon" — Деймон Тарґарієн з мечем
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83464
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Дім Дракона» S4 - ДЕЙМОН ТАРҐАРІЄН З МЕЧЕМ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників серіалу «Дім Дракона». Деймон Тарґарієн — харизматичний і небезпечний принц, який став головним полководцем у війні за престол своєї дружини Рейніри. У серіалі він майстерно володіє Темною Сестрою — стародавнім мечем із валірійської сталі, що належав ще Вісеньї, сестрі Ейґона Завойовника. Цікаво, що цей витончений та легкий клинок ідеально підходить до швидкого стилю бою Деймона, роблячи його майже непереможним дуелянтом. Саме завдяки Темній Сестрі принц здійснив свій найвідоміший подвиг, довівши, що в його жилах тече справжня кров дракона.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 9.8 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Обидва |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Колекційні фігурки, Герої фільмів і серіалів |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Статура | Новинка |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
- Ціна: 945 ₴

