
Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Minions 2" - Стюарт на роликах
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47797
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! серії «Посіпаки 2» - СТЮАРТ НА РОЛИКАХ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників мультфільму «Посіпаки 2»! Стюарт на роликах — це справжня ікона стилю 70-х, яка розсікає вулиці у великих навушниках та яскравих райдужних підтяжках. Він втілює хаотичний диско-драйв, перетворюючи кожну поїздку на епічне шоу під ретро-хіти. Це найкрутіший бунтар серед посіпак, чий вайб змушує весь світ рухатися в ритмі хайпу та веселощів!
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 3.8 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 4.5 см |
| Ширина в упаковке | 5 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Герої мультфільмів, Знаменистості, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 425 ₴
