
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії «5 ночей у Фредді: Потрібна допомога 2» - РОКСІ
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88158
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «5 ночей у Фредді: Потрібна допомога 2» - РОКСИ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників відомого ігрового всесвіту «5 ночей у Фредді».
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 10.9 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | Funko, Герої ігор, Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴
