
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "SAKAMOTO DAYS" - Таро Сакамото (w/CH)
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86690
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Дні Сакамото» - ТАРО САКАМОТО (W/CH) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників аніме «Дні Сакамото». Таро Сакамото був неперевершеним кілером свого часу. Багато хто був у захваті від нього, він стояв на верхівці кримінального світу, допоки не зустрів кохану жінку. Внаслідок цього Сакамото залишив злочинне життя і тепер працює продавцем у мінікрамничці. Однак полишити темне минуле виявилось складнішим, ніж він гадав. Численні колишні суперники та спільники не вірять, що він покинув ремесло вбивці, і з'являються з надією повернути його. Змушений відмовитись від насильства, Сакамото має знайти інші методи приборкання ворогів та захисту своєї сім'ї, крамниці й маленького містечка, де він мешкає.
- Chase-версія – злегка видозмінена версія стандартних фігурок POP. У них може бути інший колір одягу, аксесуар або інша відмінна деталь. Це рідкісні фігурки Funko, які випускаються у співвідношенні 1 до 6, а значить серед 6 штук серійних фігурок – тільки 1 буде рідкісна Сhase. Знайти її – це удача!
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Статура | Новинка |
- Ціна: 945 ₴


