
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Підземелля смакоти" - Марсіль Донато
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90570
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Підземелля смакоти» - МАРСІЛЬ ДОНАТО стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників аніме та манґи «Підземелля смакоти». Марсіль — надзвичайно талановита ельфійська магіня та найкраща подруга Фалін, яка готова ризикнути всім, аби визволити її з полону дракона. У команді вона відповідає за потужні заклинання та безпеку, але водночас часто стає «жертвою» гастрономічних експериментів Лайоса, реагуючи на них найкумеднішими гримасами. Попри свою початкову огиду до поїдання монстрів, саме її глибокі знання магії та екології часто рятують групу від загибелі. Цікаво, що через своє змішане походження Марсіль мріє змінити закони природи за допомогою стародавньої магії, щоб створити світ, де ніхто не муситиме помирати передчасно.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9.7 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , , Герої Аніме, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴

