
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "DC Comics" - Бетмен і Бет-сигнал (звук, світло)
1 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90378
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Бетмен» - БЕТМЕН І БЕТ-СИГНАЛ (звук, світло) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників всесвіту DC. Бетмен (Брюс Вейн) — це загадковий захисник Ґотем-сіті, який використовує свій інтелект, бойові мистецтва та неймовірні багатства для боротьби зі злочинністю. Він відіграє роль «Темного лицаря», який стає символом страху для правопорушників та надії для містян, покладаючись на Бет-сигнал — потужний прожектор, що проєктує його емблему на нічне небо. Цей пристрій цікавий тим, що він слугує не лише способом виклику героя поліцією, а й засобом психологічного тиску на злочинців, нагадуючи їм, що Бетмен завжди поруч.
- Запалюйте вогні Ґотема: Бет-сигнал світиться яскравим білим світлом, створюючи в темряві справжню супергеройську атмосферу.
- Круті звукові ефекти зі всесвіту DC «оживляють» фігурку та додають драйву кожній грі.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (входить у комплект).
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вміння грати і емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 17 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 16.5 см |
| Висота в упаковці | 20.5 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Підкатегорія | , , DC, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 345 ₴

