
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Alien" - Ксеноморф у капсулі (світло)
1 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90318F
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Чужий» S2 - КСЕНОМОРФ У КАПСУЛІ (світло) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників фільмів «Чужий». Грудолам (Chestburster) — це друга стадія розвитку Ксеноморфа, яка з’являється на світ, ефектно прориваючись крізь грудну клітку свого носія. Він відіграє роль вкрай вразливого, але надзвичайно швидкого паразита, чиє головне завдання — втекти в тінь, щоб за лічені години вирости у величезного та смертоносного мисливця. Персонаж цікавий своїм агресивним інстинктом виживання та кров’ю-кислотою, яка робить його небезпечним навіть у такому маленькому розмірі. Цікавинкою є те, що під час зйомок оригінального фільму 1979 року реакція акторів на появу грудолама була справжньою, оскільки режисер Рідлі Скотт приховав від них, наскільки кривавою та реалістичною буде ця сцена.
- Вбудована підсвітка капсули створює зловісне сяйво навколо Ксеноморфа, що створює надзвичайно захопливу атмосферу.
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (входить у комплект).
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 16 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 16.5 см |
| Висота в упаковці | 20.5 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Знаменистості, Колекційні фігурки, Герої фільмів і серіалів |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 345 ₴

