
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "MARVEL" - Шибайголова
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91849
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Шибайголова: Народжений наново» - ШИБАЙГОЛОВА (ЧОРНИЙ КОСТЮМ) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для фанатів серіалу «Шибайголова: Народжений наново» та всесвіту Marvel. Метт Мердок, відомий як Шибайголова, — це сліпий адвокат із Пекельної кухні (район Нью-Йорка), чиї почуття загострені до надлюдського рівня після нещасного випадку в дитинстві. У серіалі «Народжений наново» він відіграє роль незламного борця за справедливість, який вдень захищає закон у суді, а вночі стає нічним месником, що покладається на свій унікальний «радарний зір». Персонаж цікавий внутрішнім конфліктом між його глибокою релігійною вірою та необхідністю чинити насильство задля порятунку міста. Цікавим фактом є те, що для підготовки до ролі актор Чарлі Кокс займався з консультантом із питань сліпоти, щоб настільки реалістично передати рухи та погляд незрячої людини, що одного разу навіть отримав нагороду від фонду допомоги людям із порушеннями зору (AFB) у 2015 році.
- Голова фігурки прикріплена так, що під час руху вона кумедно трясеться
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 10.7 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , Marvel, Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴
