
Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Великий куш" - САНДЖІ
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75667
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Великий куш» - САНДЖІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників фільму, аніме та манги «Великий куш». Санджі – харизматичний кухар із запальним характером і золотим серцем, незамінний член Піратів Солом’яного Капелюха в аніме «Великий куш». Його кулінарне мистецтво — справа честі, а їжа для нього — святий дар, який не можна марнувати. Санджі вірить, що ніхто не має голодувати, навіть ворог. Але коли справа доходить до бою, Санджі перетворюється на дивовижного бійця, використовуючи стиль бою без рук, аби зберегти їх для готування. Джентльмен до кінчиків пальців, особливо з жінками, він приховує трагічне минуле й палке прагнення знайти легендарне море — Олл Блю, де можна знайти всіх риб світу.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,6 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Номенклатура | Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Великий куш" — САНДЖІ |
| Кількість Упакове | 1 |
| Вага брутто (в пакованні) | 0.136 г |
| Найменування Н1 (укр.) | Ігрова фігурка Funko POP! cерії "Великий куш" - Санджі |
| Ширина (без паковання) | 5.5 см |
| Найменування Українське полірне | Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Великий куш" - САНДЖІ |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Найменування Англійське полірне | Toy figurine FUNKO POP! "One Piece" series - SANJI |
| Найменування Н1 | Ігрова фігурка Funko POP! серії "Великий куш" — Санджі |
| Вага нетто (в пакованні) | 0.09 г |
| Підкатегорія | , , Герої Аніме, Колекційні іграшки |
| Штрих-код | 6900007473576 |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | КНР |
| КількістьВ'ящика | 6 |
| Вага (без паковання) | 0.09 г |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 6 см |
| Висота (без паковання) | 11.4 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
- Ціна: 945 ₴

