
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Alien vs. Predator" — Хижак
1 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90243
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Чужі проти Хижака» S3 - ХИЖАК (BULL) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників фільмів «Чужі проти Хижака». Хижак Bull — один із Яутжа, який перебував на борту розвідувального корабля, що перевозив тіло загиблого Хижака Scar після подій на острові Буве. Проте ніхто не знав, що всередині тіла вже розвивався Чужохижак, який пізніше нападе на весь екіпаж. Хижак Bull вступає у бій із Чужохижаком і, попри смертельні поранення, встигає відправити сигнал лиха на рідну планету, де його отримує Хижак Wolf.
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 10,2 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Герої мультфільмів, Знаменистості, Колекційні фігурки |
| Вага, брутто | 0 г |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 045 ₴

