
Ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! серії "Hello Kitty" — Хелоу Кітті
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91680
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка на кліпсі FUNKO POP! серії «Hello Kitty» - ХЕЛОУ КІТТІ (K-POP) стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників всесвіту Sanrio! Hello Kitty – один із найвідоміших персонажів у японській попкультурі. Ця героїня з'явилася у 1974 році й до сьогодні зачаровує своїм кавайним виглядом. Цікавий факт: на початку створення у неї було два варіанти імені: Hello Kitty та Kitty White.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- За допомогою кліпси фігурку можна причепити на рюкзак, ключі та брати із собою куди завгодно.
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Розмір фігурки приблизно 3,8 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 4.9 см |
| Висота в упаковці | 7.7 см |
| Ширина в упаковке | 4 см |
| До комплекту входить | 1 фигурка на клипсе |
| Підкатегорія | , , , Колекційні фігурки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 425 ₴

