
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Мандалорець" - Ґроґу з бронею Брудорога
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90447
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Мандалорець» - ҐРОҐУ З БРОНЕЮ БРУДОРОГА стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників всесвіту Зоряні війни та серіалу «Мандалорець». Ґроґу в броні Брудорога — це відважний малюк-джедай, який отримав свій перший справжній обладунок, викуваний із бескару та прикрашений знаком пошани за перемогу над могутнім звіром. Він відіграє роль офіційного члена клану Дін Джаріна, що символізує його нерозривний зв'язок із культурою мандалорців та їхніми кодексами честі. Цікаво, що цей нагрудник є не просто захистом, а першим кроком Ґроґу на шляху до становлення справжнім «Мандалорцем-підкидьком», поєднуючи в собі силу джедая та стійкість воїна. Його образ у броні став символом того, що навіть найменші істоти здатні стати частиною великої та героїчної спадщини.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 9,1 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.2 см |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Ширина в упаковке | 18.2 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , , , Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴
