
Набір фігурок Disney Tangled
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 417130158981
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір вігурок Disney Tangled
Дайте волю своїй уяві з цим ігровим набором фігурок "Заплутана історія" класу "люкс". У цьому чудово виготовленому наборі фігурки Рапунцель, Флінн Райдер, Максимус, Паскаль, Матінка Готель та брат Стеббінгтон втілюють магію та пригоди диснеївського мультфільму "Заплутана історія" — ідеально підходить для гри чи демонстрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка |
| Кількість Упакове | 7 |
| Термін придатності, міс. | Необмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


