
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Disney PRINCESS" — РАПУНЦЕЛЬ (Брюнетка)
1 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86292
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровиха фігурока FUNKO POP! — РАПУНЦЕЛЬ стане чудовим подарунком для шанувальників мультфільму «Рапунцель» від студії Disney.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 11,9 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Ширина в упаковке | 9 см |
| Кількість Упакове | 1 |
| Підкатегорія | , Disney, Funko, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴
