
Набір ігрових фігурок FUNKO POP! серії "Ваяна 2" – ВАЯНА
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55970
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова фігурка FUNKO POP! – ВАЯНА стане чудовим подарунком для любителів мультфільму "Ваяна 2".
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» – персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Ігрова фігурка сподобаються як дітям, так і дорослим.
Ігрові фігурки FUNKO POP! сприяють розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурок близько 11,4 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , Disney, Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴
