
Ігрова фігурка FUNKO POP! Nooks серії "Дивні дива" — Вілл у Зворотному Світі
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86245
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії 'Дивні дива' - ВІЛЛ У ЗВОРОТНОМУ СВІТІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників серіалу «Дивні дива». Фігурка представлена у вигляді Вілла Байєрса, який опинився у Зворотному світі — темному, моторошному вимірі, що відображає реальність у спотвореній формі. Створіть свою дивовижну колекцію героїв із серією фігурок «Дивні дива»!
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Розмір фігурки приблизно 16 cm (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Ширина в упаковке | 10.5 см |
| Кількість Упакове | 1 |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Довжина (без паковання) | 6 см |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Тип індивідуального паковання | Демонстраційна |
- Ціна: 1 395 ₴

