
Помпа трюмна 2000GPH 24V Seaflo
2 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFBP2-G2000-18
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа трюмна Seaflo 2000GPH 24V
Не автоматична трюмна помпа, приводиться в дію за допомогою перемикача або поплавцевого вимикача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага (кг) | 1.05 |
| Довжина проводів живлення | 1 м |
| Продуктивність л/хв | 126 |
| Макс. температура води | 43 °C |
| Висота підйому води | 4 м |
| Номінальний струм | 6 A |
| Діаметр випускного патрубка | 29.32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 272 ₴


