
Помпа трюмна автоматична 800GPH 12V Seaflo
1 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFBP1-G800-13B
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа трюмна автоматична Seaflo 800GPH 12V
Помпа визначає наявність води за силою струму, споживаного двигуном. В автоматичному режимі помпа вмикається кожні 2.5 хвилин на 0,5 с. Якщо в трюмі є вода, двигун працює з навантаженням, помпа продовжить роботу доти, поки вода не буде відкачана. Якщо води немає і двигун працює без навантаження, помпа автоматично вимкнеться через 0,5 секунди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага (кг) | 0.47 |
| Довжина проводів живлення | 1 м |
| Продуктивність л/хв | 50 |
| Макс. температура води | 43 °C |
| Висота підйому води | 3 м |
| Номінальний струм | 3 A |
| Діаметр випускного патрубка | 25.29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴

