
Штуцер зливний кутовий 3/4" (19mm) чорний із неіржавіючим ковпачком зі зворотнім клапаном
283 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFTH3-0750-02V
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штуцер зливний кутовий із неіржавіючим ковпачком зі зворотнім клапаном 3/4" (19mm).
Виготовлено з високоякісних матеріалів, що забезпечує надійну міцність, довговічність та експлуатаційні характеристики, розраховані на тривалий термін служби. Так само штуцер має нарізний затискач для фіксації в корпусі човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр під шланг | 19 мм |
| Діаметр врізний | 33 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 24.5 мм |
| Довжина загальна | 64 мм |
| Довжина різьби | 52 мм |
| Висота(мм) | 82.5 |
| Характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

