
Штуцер зливний кутовий 1-1/2" (39mm) білий
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFTH1-1500-02
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штуцер зливний кутовий 1-1/2" (39mm).
Виготовлено з високоякісних матеріалів, що забезпечує надійну міцність, довговічність та експлуатаційні характеристики, розраховані на тривалий термін служби. Так само штуцер має нарізний затискач для фіксації в корпусі човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр під шланг | 39 мм |
| Діаметр врізний | 42 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Довжина загальна | 96 мм |
| Довжина різьби | 55 мм |
| Висота(мм) | 107,5 |
| Характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

