
Штуцер зливний 2" (51mm) білий зі зворотнім клапаном
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFTH1-2000-01V
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штуцер зливний зі зворотнім клапаном 2" (51mm).
Виготовлено з високоякісних матеріалів, що забезпечує надійну міцність, довговічність та експлуатаційні характеристики, розраховані на тривалий термін служби. Так само штуцер має нарізний затискач для фіксації в корпусі човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр під шланг | 51 мм |
| Діаметр врізний | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 82.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 49 мм |
| Довжина загальна | 130 мм |
| Довжина різьби | 80 мм |
| Характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

