
Качка складана 156 мм, нержавіюча сталь
972 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFSC-006-04
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Качка складана 156 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 156 |
| Висота (мм) | 0 |
| Ширина (мм) | 55 мм |
| Ø шпильки (мм) | 8 мм |
| Міжосьова відстань (мм) | 86 |
| Висота в складеному вигляді | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴


