
Ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії "Зоряні війни" - Хатинка Йоди
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90375
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії «Зоряні війни» - ХАТИНКА ЙОДИ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників культового фільму «Зоряні війни». Йода - стародавній мудрець і наставник, який стояв у центрі найбільших подій галактики. Він навчив покоління джедаїв мистецтву Сили й залишився символом надії навіть у часи занепаду Ордену. Його поєднання глибокої філософії та несподіваної бойової спритності робить Йоду одним із найяскравіших героїв Зоряних війн.
- Серія Nook - це унікальні фігурки, які «живуть» у своїх мініатюрних куточках: кімнатах, фортецях чи домівках. Деталізовані сценки створюють атмосферу, ніби ви зазираєте у маленький світ героя.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 16 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 17.5 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Підкатегорія | , Funko, Зоряні війни, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 395 ₴
