
Ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії "Кошмар перед Різдвом" - Кімната Джека Скеллінгтона
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82402
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! NOOKS серії «Жах перед Різдвом» - КІМНАТА ДЖЕКА СКЕЛЛІНГТОНА стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників неперевершеного мультфільму «Жах перед Різдвом». Джек Скеллінгтон - харизматичний Гарбузяний король міста Гелловін, який славиться своїм вмінням перетворювати жахи на справжнє мистецтво. Та відкривши для себе Різдво, він намагається розгадати його таємницю і відчути дивовижну магію цього свята.
- Серія Nook - це унікальні фігурки, які «живуть» у своїх мініатюрних куточках: кімнатах, фортецях чи домівках. Деталізовані сценки створюють атмосферу, ніби ви зазираєте у маленький світ героя.
- Дизайн фігурки виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки приблизно 16 см.
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 17.5 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Підкатегорія | , , Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 1 395 ₴
