
Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Великий куш" - ЛУФФІ
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75665
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Великий куш» S1 - ЛУФФІ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників культового аніме «Великий куш»! Монкі Ді. Луффі - безстрашний і невиправно оптимістичний капітан Піратів Солом’яного Капелюха з легендарного аніме "Великий куш". Його головна мета - стати Королем Піратів і знайти загадковий скарб Ван Піс, що прихований десь у Гранд Лайні. Завдяки силі Гому Гому но Мі (Гумового фрукта), непохитній вірі у друзів та волелюбній вдачі, Луффі став іконою пригод, дружби та нескінченного прагнення до мрії.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати та емоційного інтелекту.
Розмір фігурки близько 10.4 cm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| До комплекту входить | 1 фігурка |
| Підкатегорія | , Герої Аніме, Герої мультфільмів, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴

