
Ігрова фігурка FUNKO POP! cерії "Великий куш" - ЗОРО
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75669
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Великий куш» S1 - ЗОРО стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників аніме «Великий куш». Зоро - мовчазний, загартований і неймовірно відданий мечник Піратів Солом’яного Капелюха в аніме «Великий куш». Майстер бойового стилю трьох мечів, він може розсікати сталь і ворогів з однаковою легкістю. Його мета - стати найсильнішим мечником у світі, щоб виконати обіцянку дитинства. Хоча Зоро часто плутає напрям, він ніколи не губить свого шляху у вірності, честі й боротьбі за мрію.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захопливим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 10.7 сm (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | , , Герої Аніме, Колекційні іграшки |
| Країна походження | КНР |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
| Група для прайс-листа | ФІГУРКИ ТА НАБОРИ |
- Ціна: 945 ₴

