
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Baldur's Gate" - Джагейра
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91593
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Ворота Балдура 3» - ДЖАГЕЙРА стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників відеогри «Ворота Балдура»! Джагейра — це легендарна напівільфійка-друїд і досвідчена Арфістка, яка присвятила життя підтримці балансу та боротьбі зі злом. У серії ігор вона виступає як мудра наставниця та відважна воїтелька, готова захищати Фейрун навіть у найтемніші часи. Її роль є сполучною ланкою між подіями минулого та сьогодення, адже вона була супутницею героя Балдурс-Ґейт ще в перших частинах класичної саги. Цікаво, що попри свій суворий характер і любов до природи, Джахейра має чудове почуття гумору і часто називає своїх молодших союзників «дітьми», нагадуючи про свій величезний життєвий досвід.
- Дизайн фігурки виконаний в японському аніме-стилі «тібі» - персонажі з маленьким тулубом і великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка FUNKO POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.
Розмір фігурки близько 10.2 см (в залежності від аксесуарів).
Створіть власну колекцію FUNKO POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Ширина в упаковке | 9 см |
| Підкатегорія | , Funko, Герої ігор, Колекційні іграшки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴

