
Ігрова фігурка FUNKO POP! серії "Dungeons & Dragons" — Страд фон Зарович
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91563
- +380 (99) 263-61-61
Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! серії «Підземелля і дракони» - СТРАД ФОН ЗАРОВИЧ стане чудовим подарунком як для колекціонерів, так і для шанувальників гри «Підземелля і дракони»! Страд фон Зарович – вампірний лорд, який вічно править похмурою землею Баровії, ув'язнений у ній власним прокляттям і нерозділеним коханням. Колись він був відважним воїном, але жага влади та безсмертя перетворила його на монстра, приреченого на вічні страждання.
- Дизайн виготовлений у японському аніме-стилі «тібі» — персонажі з маленьким тулубом і великою головою
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим!
- Колекційна фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
Ігрова фігурка Funko POP! сприяє розвитку уяви, вмінню грати й емоційному розвитку.
Розмір фігурки приблизно 10.2 см (залежно від аксесуарів).
Створіть власну колекцію Funko POP!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Обидва |
| Длина в упаковке | 11.5 см |
| Висота в упаковці | 15.9 см |
| Ширина в упаковке | 8.8 см |
| Підкатегорія | Funko, Герої ігор, Герої фільмів і серіалів, Колекційні фігурки |
| Країна походження | В'єтнам |
| Рекомендація за віком від | 3 років |
| Цікаво грати в віці до | 16 років і старше |
- Ціна: 945 ₴

