
Лючок інспекційний 152mm Easterner С13025B6
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: C13025B6
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лючок інспекційний Easterner.
Укомплектований гумовим ущільнювачем.
Закривається герметично.
Виготовлений із поліпропілену.
Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easterner |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 152 мм |
| Колір | Чорний |
| Кріпильні отвори | 6 шт |
| Діаметр врізний | 165 мм |
| Матеріал | Пластамасса |
| Зовнішній діаметр | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴
