Гідравлічна система управління Seafirst.
Встановлюється з підвісними човновими моторами потужністю від 75 л. с. до 150 л. с.
Комплект складається з:
Рульової машинки (гідронасос) NSH 018
Гідроциліндра SOC 3016H-R1
Двох шлангів довжиною до 7,5 м з установочними штуцерами (NH04-SS-07)
Комплекти для заливки масла (ОАК-300)
Гідравлічне масло 2 л
Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seafirst |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Користувацькі характеристики | |
| Об`єм | 18 |
| Модель гідронасоса | NSH 018 |
| Модель циліндра | SOC 3016H-R1 |
| Хід | 203мм |
| Розмір рульового колеса | min Ø 260 мм |
| Повна перекладка | за 5,6 про |
| Вихідна зусилля | 454 кг |
| Робочий об'єм | 30 куб см |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Запірний клапан | вбудований |
| Діаметр вала | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 845 ₴



