
Лебідка якірна AutoTRAC Fishman 25 з пультом д/у
5 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC25
+380 (97) 263-61-61
- +380 (99) 263-61-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лебідка якірна AutoTRAC Fishman 25
Якірна лебідка Auto TRAC Fishman 25 ідеально підійде для невеликих рибальських човнів, що дає змогу підіймати та опускати якір одним натисканням кнопки.
Лебідка має потужний мотор, здатний підіймати якір вагою до 9 кг. Швидкість підіймання 19 метрів за хвилину. Довжина мотузки — 30 метрів. Автоматичне вимкнення під час підйому. Гарантія 2 роки.Купуючи комплект лебідка + якір, діє знижка -5% на будь-який якорь!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trac |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення (В) | 12 V |
| Діаметр мотузки (мм) | 5 |
| Спуск | Електромотор |
| Вкс (кг) | 6,5 |
| Розмір лебідки (Д х Ш х В) | 25,4 х 24,76 х 14,6 см |
| Розмір роульса (Д х Ш х В) | 24,1 х 9 х 12,7 см |
| Довжина мотузки (м) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 820 ₴


